top of page
Пошук

Голова правління ОР ОСБПУ взяла участь у форумі-практикумі «Відбудова в дії 4.0», що відбувся 18 лютого 2026 року в межах KyivBuild Ukraine (МВЦ, м. Київ).

  • 3 бер.
  • Читати 1 хв

Сьогодні відбудова — це не лише про швидкість зведення об’єктів. Це про якість рішень, безпеку, інклюзивність, прозорість фінансування та спроможність громад реалізовувати проєкти системно.


Для професійної спільноти участь у таких подіях є принципово важливою, адже саме зараз формується рамка рішень, які визначатимуть реалізацію проєктів у 2026 році.


Під час заходу відбулося професійне спілкування та нетворкінг із :

— Ірина Нога — керівницею програми Shelter, Карітас України;

— Тарас Бик — членом правління ГО «Агенція відновлення та розвитку».


Обговорено інтеграцію житлових рішень із системою соціальних послуг, трансформацію місць тимчасового проживання у сталі формати, а також партнерство громад, бізнесу та громадських організацій у процесі відбудови.


Чому такі заходи важливі?

 Формується прямий діалог між державою, громадами та громадським сектором

 Відбувається професійний нетворкінг із тими, хто впроваджує реальні проєкти

 Узгоджуються підходи до стандартів, фінансування та безпеки

 Народжуються партнерства для масштабування практичних рішень


ОР ОСБПУ продовжує активно долучатися до професійних майданчиків, щоб відбудова в Україні була не лише швидкою, а й системною, прозорою та орієнтованою на людину.

 
 
 

Коментарі

Не вдалося завантажити коментарі
Здається, виникли технічні проблеми. Спробуйте оновити сторінку.
bottom of page